logo
flag English
درباره ما

شرکت خدمات تحقیقاتی آرین گستر

این شرکت فعالیت خود را از سال 1384 با تمرکز بر فعالیت های تحقیقاتی به عنوان زیرمجموعه ای از گروه صنعتی گلرنگ آغاز نمود. با گسترش رقابت در عرصه صنایع آرایشی و خلق برندهایی با قابلیت رقابت در سطح بین الملل، شرکت آرین گستر ماموریت جدید در این حوزه پذیرفت. در سال 1400 با بهره گیری از توانایی های خود در زمینه تحقیق و توسعه و اضافه کردن دانش تخصصی افراد در حوزه آرایشی، بازاریابی و فروش اقدام به توسعه برند هایی جدید در این صنعت با قابلیت رقابت در عرصه بین الملل نمود.

آرین گستر به عنوان زیر مجموعه ای از گروه صنعتی گلرنگ، با بهره‌گیری از توانایی‌های خود در زمینه تحقیق و توسعه، و با استفاده از دانش تخصصی افراد در حوزه‌های آرایشی، بازاریابی و فروش، به توسعه برندهای جدید در این صنعت پرداخته و این برندها را با قابلیت رقابت در سطح بین‌المللی معرفی کرده است.

مسئولیت ما

ایجاد حس خوب و تعادل از طریق تولید برندهای آرایشی برای گروه های مختلف افراد جامعه مسئولیت این شرکت است و خدمت رسانی و کارآفرینی در کشور عزیزمان ایران

ماموریت ما

ایجاد حس خوب و تعادل از طریق تولید برندهای آرایشی برای گروه های مختلف افراد جامعه مسئولیت این شرکت است و خدمت رسانی و کارآفرینی در کشور عزیزمان ایران

نوآوری و تولید برندهای برتر

هدف ما تولید برندهای معتبر در حوزه آرایشی و بهداشتی و پاسخ به نیازهای گوناگون افراد جامعه و توسعه تولیدات تخصصی مراقبت از پوست و مو

برندهای آرایشی و بهداشتی آرین گستر

مفتخریم که به شما برندهایی از آرین گستر را ارائه می‌دهیم که همراه با کیفیت بالا، جذابیت و مراقبت از زیبایی شما را به ارمغان می‌آورند. از محصولات متنوع و کارآمد ما برای بهبود و زیبایی پوست و مو لذت ببرید.

چشم انداز

در یک دوره 10 ساله آینده، هدف ما تحول آرایشی و بهداشتی در منطقه خاورمیانه است، از منابع ملموس و ناملموس برای رشد و توسعه استفاده می‌کنیم. هدف ما تبدیل شدن به برترین و معتبرترین هلدینگ تولید و صادرات محصولات آرایشی و بهداشتی در این منطقه می‌باشد.

ارزش های ما

با رعایت حقوق مشتریان از طریق تولید محصولات با کیفیت بالا، ارائه مسئولانه و صادقانه خدمات، پیشرفت و نوآوری در تولید، و تشویق اشتیاق در جامعه و میان همکاران، ما به حفظ ارزش‌های اصلی خود، از جمله محافظت از محیط زیست، متعهد می‌باشیم.